Dlaczego płyn do mycia podłóg nie powinien się pienić?

Niepieniące się płyny do mycia podłóg i okien z serii  Q-WATER X-POWER ®

Gdy przychodzi czas sprzątania nagle spada na nas natłok obowiązków domowych, który może okazać się bardzo przytłaczający. Czyszczenie różnorodnych powierzchni wymaga oddzielnych działań przez co podporządkowanie pod to czasu jest problematyczne. Po powrocie z pracy ostatnie o czym marzymy to sprzątanie, a w weekend pragniemy spędzić więcej czasu z rodziną i odpocząć. W takiej sytuacji przydatne okazują się różnorodne urządzenia sprzątające takie jak i-roboty, odkurzacze czy myjki. Urządzenia tego typu sprawnie ułatwiają czyszczenie każdej powierzchni i dzięki szybkiemu działaniu dają nam więcej czasu dla siebie.

Należy jednak mieć na uwadze, iż takie urządzenia wymagają pewnych specjalnie przeznaczonych do nich płynów, aby mogły odpowiednio spełniać swoje funkcje. W innym wypadku istnieje ryzyko nieefektywnego czyszczenia lub nawet uszkodzenia urządzenia. Dlatego, chcąc sięgnąć po tego typu pomoc pamiętajmy, aby stosować profesjonalne płyny, którą przede wszystkim się nie pienią. Używając profesjonalnego sprzętu czyszczącego, należy zaopatrzyć się w środki czyszczące najwyższej jakości.

Takim rozwiązaniem są płyny do mycia podłóg oraz okien z serii Q-WATER X-POWER ®, które dzięki innowacyjnej formule nie pienią się i idealnie nadają się do stosowania w połączeniu z urządzeniami sprzątającymi. Płyny Q-WATER X-POWER ® Producent Środków Czyszczących to doskonałe rozwiązanie na utrzymanie czystości powierzchni, nie uszkadzając ich. W końcu nikt nie chce, aby zaplanowane wcześniej porządki zakończyły się katastrofą. Oferowane przez nas środki czyszczące fenomenalnie współdziałają z różnorodnymi maszynami czyszczącymi, dając razem nieskazitelny efekt.

Dlaczego płyny sprzątające nie powinny się pienić?

Wbrew pozorom piana wcale nie jest dobrym objawem środka czyszczącego. Powoduje ona duże utrudnienia, a sprzątanie z jej nadmiarem trwa dużo dłużej. Piana sprawia problemy nie tylko podczas czyszczenia, ale także przy próbie jej spłukania. Profesjonalny środek czyszczący nie powinien się pienić z wielu powodów:

  • Ryzyko uszkodzenia maszyny czyszczącej- szybsze napełnianie zbiornika pianą może spowodować zalanie i zniszczenie urządzenia.
  • Powstawanie na powierzchniach uciążliwych zacieków, które wymagają ponownego i długotrwałego czyszczenia.
  • Niebezpieczeństwo powstania uczulenia na skórze użytkownika z powodu nadmiernej ilości niepotrzebnych składników.
  • Zbyt duże zużycie wody spowodowane ciągłym spłukiwaniem powstającej piany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.