Nowości Q-WATER X-POWER Podsumowanie 2023

Witajcie Kochani, chcieliśmy podsumować jakże wyjątkowy dla nas rok 2023 nasze płyny do czyszczenia Q-WATER X-POWER nie tylko znalazły się na wielu sklepowych półkach i w Waszych domach, ale także zadebiutowały na zagranicznych rynkach.

Nowe płyny do czyszczenia, które stworzyliśmy dla was w mijającym roku to innowacyjne środki czystości, które zdobyły uznanie i serca konsumentów zarówno w kraju, jak i za granicą z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Kierując się cały czas naszym mottem, nie spoczęliśmy na laurach, rozwijając gamę naszych produktów, by “nowy wymiar dbania o czystość” “przenieść” na inne obszary naszej codzienności. Tworzenie nowych produktów to było dla nas nie tylko ekscytujące wyzwanie, ale przede wszystkim wywiązywanie się ze zobowiązania do dostarczania najwyższej jakości środków czyszczących, które ułatwią sprzątanie i czyszczenie wielu z nas.

Poniżej prezentujemy nowe płyny do czyszczenia, które powstały w 2023.

Płyn do Czyszczenia Butów Q-WATER X-POWER

Innowacyjna formuła usuwająca trudne zabrudzenia ze wszystkich rodzajów obuwia, od sportowego po eleganckie. 

Specjalistyczne środki czyszczące - Producent środków czystości - środek-do-czyszczenia-butów

Płyn do Pielęgnacji Statków Powietrznych Q-WATER X-POWER

Specjalnie opracowany środek do skutecznego i delikatnego czyszczenia wnętrza i elementów zewnętrznych samolotów i śmigłowców.

Płyn do Czyszczenia Łodzi i Jachtów Q-WATER X-POWER

Skuteczna ochrona i pielęgnacja powierzchni morskich jednostek pływających, eliminująca nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

Animal Expert - Neutralizator zapachów zwierząt
Q-WATER X-POWER

Bezpieczny i skuteczny środek do utrzymania higieny w miejscach, gdzie przebywają zwierzęta domowe, eliminujący nieprzyjemne zapachy.

Płynny Wosk do Konserwacji Lakieru Samochodów
Q-WATER X-POWER


Innowacyjna formuła nadająca samochodom nie tylko ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale także trwały i głęboki połysk.

Płyn do Czyszczenia Sufitów Napinanych i Lamp LEDowych Q-WATER X-POWER

Delikatny, lecz skuteczny środek, usuwający kurz i zabrudzenia z powierzchni sufitów napinanych oraz lamp LEDowych

AIR SHAMPOO. Płyn do Mycia Statków Powietrznych Q-WATER X-POWER

Profesjonalny płyn do kompleksowego czyszczenia powierzchni statków powietrznych, gwarantujący czystość i ochronę czyszczonych elementów.

Odświeżacz powietrza Q-WATER X-POWER w dwóch wariantach Mgiełka Kwiatowa i Mgiełka Różana

Odświeżacz powietrza w formie mgiełki to nowa jakość w świecie aromaterapii i oczyszczania powietrza. Doskonały sposób na odświeżenie różnorodnych przestrzeni – od domu po biuro czy hotele. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie, od neutralizacji brzydkich zapachów po nadanie świeżości szafom i szufladom.

Woda Zapachowa DEMINERALIZOWANA Q-WATER X-POWER O Różanym Zapachu

Woda demineralizowana o delikatnym różanym zapachu to nowoczesne podejście do ochrony urządzeń gospodarstwa domowego, łączące funkcję ochrony przed osadzaniem kamienia z aromaterapią. Produkt Q-WATER X-POWER zdobywa popularność dzięki swojej wyjątkowej formule, stworzony z myślą o ochronie żelazek, parowników i nawilżaczy powietrza.

Z tego miejsca zapowiadamy, że to nie koniec nowości
w Q-WATER X-POWER, w 2024 roku będziemy poszerzać naszą ofertę płynów do czyszczenia o nowe specjalistyczne środki, które zaskoczą Was swoim precyzyjnym przeznaczeniem.

Kładziemy ogromny nacisk na rozwój naszych produktów w oparciu o ekologię, podkreślając standardy dbania o czystość. Śledźcie naszą drogę, ponieważ przygotowujemy się do kolejnych fascynujących kroków w dziedzinie innowacji w środkach czystości!
W Q-WATER X-POWER tworzymy nowy wymiar dbania o czystość!
Dołączcie do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.